חומר סיכה מי בולט במהלך סקס אצל נשים הוא חלק חשוב של חיי מין. בהתאם לאטרקציה לשותף, להתרגשות ו פרמטרים נקבה הקצאה היא די בודדת. אבל למה, לפעמים, יש הרבה חומר סיכה אצל נשים בין אם זה?

התוכן של המאמר

1 מהו חומר סיכה וכאשר מספרם הוא הנורמה 2 שפיכה של נשים 3 מין וכמות של סיכה

מהו חומר סיכה וכאשר מספרם הוא הנורמה

חומר סיכה הוא תערובת שקופה, בעיקר לא ריח. זה מורכב מרכיבים שונים להגן על הקירות של הנרתיק מ נֵזֶק. https://romantik69.co.il/%d7%a9%d7%99%d7%a8%d7%95%d7%aa%d7%99-%d7%9c%d7%99%d7%95%d7%95%d7%99/

כמה נשים מתחילות להתלונן ולפחד סיכה הדגיש בשפע מדי יכול להיות כל חריגות.

לשם כך, הבנות צריכות להבין כי כמות חומר סיכה ישירות תלוי במשיכה אל השותף והמטרות. ככל שהכמות שלה, ככל שהתהליך נוח יותר של המערכת עצמו ממשיך. כמ ... Читать дальше »

Просмотров: 273 | Добавил: marian1gwe | Дата: 07.07.2022 | Комментарии (0)

סקס אוראלי כבר הפך להיות נפוץ בחיים אינטימיים של אנשים. אבל בפעם הראשונה, כמו במקרה של סקס רגיל, עדיין נזכר.

התוכן של המאמר

1 מציצה ראשונה: חוות דעת של בנות

מישהו מביך, מישהו, ומישהו זה היה המצב המצחיק בחיים.

מציצה ראשונה: חוות דעת של grandiiii

"קראתי הרבה על זה. בעיקרון, נשים לא אוהבות לבלוע. וכך, כשהגיע הרגע, חיכיתי באימה כשהוא ייגמר, וחשב שזה סוג של זרם ממרגיונים. למעשה, אז התגעגעתי לאורגזמה שלו. כולם מצוצים ומצצים עד שהוא לקח אותי בכתף ​​ולא אמר: "כבר הכל". כמו זה "@viky; "אני מוכן בחריצות. קראתי את הספרים, שאלה את המועצה, מאומנת על הבננות (ולפעמים מלפפונים). אבל ברגע שזה בא לעבודה, הכל טס מן הראש שלי. וגם שרותרתי את הפין שלו לדם. אגב, עכשיו אנחנו נשואים "@Nightmore; "הייתי בטווחי נגד מציצה, נחשב להם משפיל לנשים. עד שהשתכרתי במסיבה ולא נפגש ... Читать дальше »
Просмотров: 212 | Добавил: marian1gwe | Дата: 07.07.2022 | Комментарии (0)

צרפתים תמיד לשלם אהבה תשומת לב רבה. הם ניתנים ליחסים עם ראשיהם, לא לא דורשים דבר בתמורה.

עמידות רוסית ו פגמים מידע נזרע שיפוט לא מדויק כי למעשה ליווי הוא משהו היום, מביש, זה, מה צריך לשתוק. עכשיו מעטים יש מידע כי שירותי ליווי בישראל אין שום קשר לזנות.

מכאן, היה שם למין לא מסורתי "אהבה בצרפתית"

התוכן של המאמר

1 סטטיסטיקה 2 כמו שייכים "אהבה צרפתית" 3 סיבות למה גברים לא רוצים לעשות kunnyingus 4 היתרונות והחסרונות 5 עובדות

עניינים אוראלי, אשר העדפות מועדפות על ידי הכונן הצרפתי שלהם משוגע. יש הרמוניה, ביטחון, הם קילומטרים, הם ביישנים אחד עם השני עד הלבשה תחתונה האחרונה מוסר, אז בני הזוג שוכחים על כל הבעיות, אילוצים ניתנים לשבי תשוקה. אין להם קומפלקסים מול שותפים, הם אוהבים את עצמם קודם כל הגוף, ואחרי הגוף של בן זוג, האהבה הצרפתית להביא הנאה זה לזה. זהו מערכת יחסים ברמה גבוהה כאשר אדם לא מתבייש לעשות אישה cunnilingus, ואת האיש של אישה מציצה.

... Читать дальше »

Просмотров: 179 | Добавил: marian1gwe | Дата: 07.07.2022 | Комментарии (0)

אי אפשר לדמיין את החיים בלי סקס, כי הוא עושה הרבה תחושות נעימות בו ועושה מערכת יחסים מלאה. אבל תהליך זה הוא לעתים קרובות overshadown על ידי ריחות לא נעימים, מצב רוח גרוע וגורמים אחרים. ולפעמים סקס יכול להיות נהרס עם פעולות טיפש.

התוכן של המאמר

1 15 טעויות קטלניות שלא ניתן לאפשר

כדאי לשקול שגיאות קטלניות שלא ניתן לבצע בכל מקרה.

15 טעויות קטלניות שלא ניתן ותרו למותר

צעירים רבים אפילו לא חושבים על העובדה כי סקס יכול בקלות לקלקל פעולה אחת. ישנם 15 שגיאות קטלניות שלא ניתן להפסיק לעצור.

להסתכל על השעון

האיש מסתכל על השעון כאשר מאוחר או מצפה משהו. במהלך מין זה לא שווה לעשות, כי השותף עשוי לחשוב כי נבחר אחד לא יחכה להשלמת התהליך או חלומות לכאורה לכאורה. מצב הרוח במקרה זה נופל, עולה ע ... Читать дальше »

Просмотров: 163 | Добавил: marian1gwe | Дата: 07.07.2022 | Комментарии (0)